اطلاعیه شماره هفت جذب و پذیرش متقاضیان غیرایرانی و فارسی زبان سال تحصیلی 99-1398

به اطلاع کلیه متقاضیان تحصیل در دانشگاه بین ­­المللی اهل ­­بیت (ع) در سال­­ تحصیلی  99-1398 می­رساند که اسامی پذیرفته­­ شدگان اصلی و ذخیره دانشگاه به ­شرح پیوست می ­­باشد. ضمن عرض تبریک، توجه پذیرفته ­شدگان به نکات ذیل جلب می­ گردد:

  • زمان حضور افراد در دانشگاه جهت ثبت­ نام و حضور در کلاس ­های درس در اطلاعیه ­های بعدی اعلام خواهدشد. به دلیل محدودیت ­های زمانی، به دانشجویان محترم اکیداً توصیه می ­شود که کلیه امور لازم جهت حضور در ایران و ثبت­ نام در دانشگاه را در اسرع وقت پیگیری کنید. تأکید می­ گردد زمانی که در اطلاعیه ­های آتی اعلام خواهدشد، به هیچ وجه تمدید نخواهدشد و امکان ثبت ­نام افرادی که بعد از آن تاریخ در دانشگاه حاضر می ­شوند، وجود ندارد.
  • مدرک تحصیلی و ریز نمرات دوره کارشناسی باید به تأیید سفارت جمهوری اسلامی ایران در کشور متبوع رسیده باشد و ارائه این مدارک تأییدشده در هنگام ثبت ­نام ضروری است.
  • در صورتی که هر یک از پذیرفته ­شدگان اصلی در تاریخی که در اطلاعیه بعدی اعلام خواهدشد، به دانشگاه مراجعه نکنند، بلافاصله، پذیرش آنها ملغی شده و با نفرات ذخیره در لیست افراد ذخیره (به ترتیب اعلام شده) جهت حضور و ثبت ­نام در دانشگاه تماس گرفته ­خواهد شد.
  • رشته داوطلبان پذیرفته شده به هیچ وجه تغییر نخواهدکرد.
  • برای پذیرش افرادی که به صورت مشروط پذیرش شده ­اند و نیز برای افرادی که مقیم ایران هستند، شرایط خاصی برای پذیرش در دانشگاه وجود دارد که واحد جذب و پذیرش با ایشان تماس گرفته و شرایط را اطلاع ­رسانی خواهدنمود. بدیهی است پذیرش در دانشگاه مشروط بر رعایت شرایط اعلام شده از طرف دانشگاه خواهدبود.
  • جهت درخواست ویزا، افراد پذیرفته شده می ­بایست پس از ارتباط با واحد جذب و پذیرش دانشگاه در تلگرام (به شماره 989101915801+ و آیدی ABUAdmission@)، فرم درخواست ویزای خود را تکمیل نموده و به واحد جذب و پذیرش ارائه نمایند. پذیرفته ­شدگان محترم توجه داشته باشند که در صورت عدم صدور ویزای دانشجویی، امکان پذیرش دانشجویان وجود نداشته و افراد ذخیره جایگزین خواهند شد. هم­چنین پذیرفته ­شدگان محترم توجه داشته باشند که تنها زمانی داوطلبان می­توانند در دانشگاه ثبت­ نام کنند که با ویزای دانشجویی در ایران حاضر شوند.
رشته عرفان اسلامی
رشته تاریخ اسلام
رشته فلسفه و کلام اسلامی
رشته حقوق جزا و جرم شناسی
رشته حقوق خصوصی
رشته زبان وادبیات فارسی
رشته مدیریت بازرگانی
رشته اقتصاد اسلامی
رشته روابط بین الملل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *