اطلاعیه شماره 10: اعلام اسامی نهایی متقاضیان پذیرش­ شده و زمان ورود دانشجویان به ایران


بسمه تعالی
اطلاعیه شماره 10

اعلام اسامی نهایی پذیرش­ شده و زمان ورودی دانشجویان به ایران

متقاضیان و معرفان گرامی توجه فرمایید:

 • اسامی نهایی افراد پذیرش‌شده برای ورودی مهرماه ماه 1396 دانشگاه بین­ المللی اهل‌بیت علیهم­ السلام، به تفکیک رشته­ ها، به شرح زیر است. ضمن عرض تبریک به مناسبت موفقیت این افراد در دریافت مجوز پذیرش دانشگاه، خواهشمند است به نکات زیر به‌دقت توجه نمایید:
 • این اطلاعیه در خصوص متقاضیان محترم مهندسی صنایع نیست و در اطلاعیه­ های بعدی در خصوص این افراد اعلام نتیجه خواهد شد.
 • زمان شروع کلاس­ها از 19 شهریورماه سال 1396 (19/6/1396) می­باشد. در کنار این نکته، دانشگاه از یک هفته قبل از شروع کلاس­ها، اردوهای تفریحی ـ آموزشی را با هدف آشنایی هرچه بیشتر دانشجویان با دانشگاه و ایجاد روحیه شاداب و مفرح برای آن‌ها در ابتدای سال تحصیلی، تدارک دیده است. لذا برای شرکت در این اردو، دانشجویان باید حداکثر تا تاریخ 8/6/1396 در دانشگاه حضور یافته و ثبت­نام آموزشی نمایند. چنانچه دانشجویی از زمان تعیین‌شده برای حضور در دانشگاه تأخیر داشته باشد (صرفاً تا تاریخ 15/6/1396)، ثبت­نام آموزشی وی انجام‌شده اما از حضور در این اردوی مفرح محروم می­شود. لذا دانشجویان گرامی حداکثر دقت را در برنامه­ریزی­های خود داشته باشند.
 • تعدادی از افراد در لیست رشته ­ها پذیرفته‌شده‌اند اما شماره ویزا در جلوی نام آن‌ها خالی است. این مسئله به دلیل تأخیر در صدور مجوز ویزای آن‌ها می­باشد. این دانشجویان عزیز نگران نبوده و در روزهای آینده و به‌محض صدور مجوز ویزا، از دانشگاه با آن‌ها تماس گرفته خواهد شد تا برای ثبت­نام به دانشگاه مراجعه نمایند.
 • افرادی که نام آن‌ها در لیست انتهایی با عنوان "لیست افراد ذخیره" قرار دارد، درصورتی‌که افراد فهرست‌های اصلی تا پایان ساعت اداری روز 15/6/1396 برای ثبت­نام به دانشگاه مراجعه نکنند، بلافاصله با برقراری تماس از سوی دانشگاه با آن‌ها، برای ثبت­نام به دانشگاه دعوت می­شوند. لکن در صورت در صورت ثبت­نام تمامی افراد لیست اصلی، دانشگاه امکان پذیرش این عزیزان را نخواهد داشت.
 • کلیه دانشجویان بورسیه نوع "ج" و "د" باید بر اساس نوع بورسیه پذیرش­شده، به­ترتیب مبلغ 150 و 300 دلار را برای ثبت‌نام‌ ترم اول به حساب ارزی دانشگاه به شماره 2170110000006 به نام دانشگاه بین­المللی اهل‌بیت علیهم­السلام نزد بانک ملی ایران، شعبه نیاوران، واریز نموده و با در دست داشتن فیش واریزی جهت ثبت­نام به دانشگاه مراجعه نمایند. یادآور می­شود، در صورت عدم ارائه فیش واریزی، به‌هیچ‌ وجه ثبت‌نام آموزشی انجام‌نشده و پذیرش دانشجو لغو خواهد شد.
 • خوابگاه دانشجویی به همراه تجهیزات لازم برای تمامی دانشجویان گرامی، با هر نوع بورسیه، در نظر گرفته‌شده است.
 • دانشجویان گرامی، به‌ویژه رشته­های حقوق خصوصی و حقوق جزا، لازم است که منابع درسی مقطع کارشناسی (متن قوانین، جزوه های درسی، و ...) را به­همراه خود بیاورند زیرا در ادامه روند تحصیلی آن‌ها بسیار پرکاربرد خواهد بود.
 • دانشجویان گرامی توجه فرمایند، در راستای نظم آموزشی دانشگاه، هیچ­گونه پذیرشی پس از تاریخ 15/6/1396 انجام نگرفته و عدم مراجعه دانشجویان تا این تاریخ به‌منزله انصراف از تحصیل می­باشد.
 • همراه داشتن اصل مدرک تحصیلی برای تمامی دانشجویان الزامی می­باشد.
 • دانشجویان توجه فرمایند، تغییر رشته به‌ هیچ‌وجه امکان­پذیر نبوده و دانشجویان با همان بورسیه اعلام‌ شده در این اطلاعیه در ابتدا پذیرفته خواهند شد. هرگونه تبدیل بورسیه، صرفاً با اکتساب شرایط لازم ذکرشده آیین­نامه تسهیلات دانشگاه و در ترم­های آینده امکان­پذیر خواهد بود.
 • پذیرفته شدگان گرامی به منظور تسهیل در انجام امور ثبت نام، اسکان و اعزام به اردو ، تلاش کنید تا در اسرع وقت ضمن تایید مدارک خود در نمایندگی جمهوری اسلامی ایران و اخذ ویزا هر چه زودتر به دانشگاه مراجعه نمایند.
 • در صورت هرگونه سؤال دیگر می­توانید با شماره تلفن 22449240-21-0098 در ایران تماس حاصل فرموده و یا به شماره موبایل 9104945090-0098 از طریق پیام­رسان تلگرام پیام بدهید.
  لیست اسامی

چاپایمیل

اطلاعیه شماره 9: در خصوص داوطلبان پذیرش در رشته مهندسی صنایع

 
بسمه تعالی

اطلاعیه شماره 9

 

معرفان و متقاضیان گرامی در رشته مهندسی صنایع (همه گرایش‌ها) توجه داشته باشید که باید حتماً در سامانه وزارت علوم ثبت‌نام نمایید. (www.saorg.ir:8081)
در فهرست زیر اسامی داوطلبانی را مشاهده می‌فرمایید که پیش‌ازاین مدارک آن‌ها دریافت شده است.
نام
سید کاظم بهزاد
فاطمه یعقوبی
سید میرحسین موسوی
حکمت حبیبی
خدابخش امینی محمدامین
عنایت باقری اسدالله
سید شهاب
علیرضا مصدق سلمان
غلام سخی محمدی
محمد رفیق رفعت
سید محمود فطرت اسدالله
عارفه سادات
حدیثه تاجیک
سید نعیم صمیم سید عبدالحمید
دین محمد عطایی
مبارک شاه حسنی
جواد فهیمی
نجیب الله بازملیار محمد عیسی
غلام عباس پارسا
علی‌رضا سروری
گل‌اندام بخشی
حنیفه رحمتی
ناصر احسانی
محمدحسین سروش
قربانعلی نزهت
سید محمدهادی سادات
مهدی رحیمی
سید احمد جعفر ابوالشاهی
مهدی محمدی
قشم سمعی
سید احمد سادات
سید اسدالله بهزاد سیداکبرحسین
محمد ضیا بینا
امین مظفری
کامل احمد ضیا
طاهر بخشی زاده
سید طاهر اطلس
یاسین رحیمی
طاهر احساس
مرضیه محمدی
عبدالمجید احمدی
علی‌محمد اکرمی
محمد امان نظری
سید حسن سید جمعه خان
سبقت الله علی پور
سید حمید حسینی
محمد آصف محمدی
نسیم مهدوی
محمدامین پیمان محمد طاهر
سلمان محمدی
اسماعیل ابراهیمی
حبیب‌الله مرادیان
سید ابوالفضل موسوی
سید حسن مصباح

اگر از داوطلبان رشته مهندسی صنایع هستید و نام شما در جدول بالا موجود نیست باز هم می‌توانید ضمن ارسال مدارک ، تعهدنامه و اعلام حضور به ایمیل این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید در سامانه وزارت علوم نیز ثبت‌نام نمایید.

چاپایمیل

اطلاعیه شماره 8: در خصوص داوطلبان پذیرش در رشته مهندسی صنایع

 
بسمه تعالی

اطلاعیه شماره 8


1-    کلیه داوطلبان رشته مهندسی صنایع در همه گرایش‌ها تا پایان روز چهارشنبه 11 مرداد فرصت دارند، با مراجعه به سایت saorg.ir:8081 در سامانه وزارت علوم، تحقیقات و فناوری جمهوری اسلامی ایران ثبت‌نام نمایند. ضمناً این دسته از داوطلبان باید «فرم شماره یک» زیر را پر کرده و تا پایان تاریخ مذکور به آدرس ایمیل این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید ارسال نمایند.
دانلود فرم شماره یک
2-    متقاضیان گرامی باید یک ایمیل با متن "  این‌جانب ..................... قطعاً قصد دارم در سال تحصیلی 97-1396 در کلاس‌های درس دانشگاه بین‌المللی اهل‌بیت علیهم‌السلام حاضر شوم." را نیز به آدرس ایمیل ذکر شده در بالا ارسال نمایند تا به منزله تعهد قطعی آنها برای حضور در کلاس های دانشگاه در شروع سال تحصیلی جدید باشد. چنانچه یک متقاضی ایمیل مذکور را ارسال نموده اما در کلاسهای ترم بعد شرکت ننماید، برای سالهای آینده نیز امکان پذیرش در دانشگاه بین المللی اهل بیت علیهم السلام را نخواهد داشت. مهلت ارسال ایمیل نیز تا پایان روز چهارشنبه 11 مرداد خواهد بود و قابل تمدید نمی باشد.
3-    توصیه می شود متقاضیان کلیه اطلاعیه های مندرج در سایت دانشگاه (از شماره 1 تا 8 ) را مطالعه فرمایند.
4-    بدیهی است اسامی نهایی رشته مهندسی صنایع به‌زودی پس از پایان مراحل سنجش علمی اعلام خواهد شد. این ثبت‌نام به‌منظور تسریع در امور قانونی پذیرش متقاضیان بوده و به‌منزله قبولی قطعی نیست. نتایج قبولی قطعی افراد تا یک ماه آینده اعلام خواهد شد.

 

 

 

 

 اطلاعیه شماره 7: در خصوص اعلام آمادگی پذیرفته شدگان جهت حضور در دانشگاه

 
بسمه تعالی

اطلاعیه شماره 7


تمامی متقاضیان عزیز ( اعم از ذخیره و اصلی ) فرصت دارند که از تاریخ 18/4/1396 تا تاریخ 25/4/1396 یک ایمیل به آدرس این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید به‌منظور اعلام آمادگی نهایی خود برای ورود به دانشگاه، با بورسیه مشخص‌شده توسط دانشگاه، اعلام نمایند. انجام این روند به این منظور است که اگر فردی به هر دلیل مایل به ورود به دانشگاه نباشد، از افراد ذخیره جایگزین وی شود.
داوطلبان عزیز این عبارت را در ایمیل خود بنویسید:
«این‌جانب ..................... قطعاً قصد دارم در سال تحصیلی 96-97 در کلاس‌های درس دانشگاه بین‌المللی اهل‌بیت علیهم‌السلام حاضر شوم.»
افرادی که آمادگی برای ورود به دانشگاه را اعلام کنند و به هر دلیلی در شهریورماه سال 1396 به دانشگاه ورود ننمایند، در لیست سیاه دانشگاه قرارگرفته و برای سال‌های آینده نیز هیچ‌گونه پذیرشی از آن‌ها در دانشگاه صورت نخواهد گرفت. لذا لازم است متقاضیان تصمیم نهایی خود را با دقت و یقین به دانشگاه اعلام نمایند.
متقاضیان گرامی حتماً اطلاعیه‌های قبلی دانشگاه در خصوص پر کردن فرم تعهدنامه و نیز نحوه تأیید مدرک تحصیلی را مطالعه نمایند. مجدداً تأکید می‌شود که به همراه آوردن اصل مدرک تحصیلی و ریز نمرات تایید شده توسط نمایندگی های جمهوری اسلامی ایران، هنگام ورود به ایران اجباری بوده و اگر همراه دانشجو نباشد، هیچ‌گونه ثبت نامی از وی صورت نخواهد گرفت.

چاپایمیل

اطلاعیه شماره 6 در خصوص تمدید مهلت ثبت نام در سامانه الکترونیکی

 
بسمه تعالی

اطلاعیه شماره 6 در خصوص تمدید مهلت ثبت نام در سامانه الکترونیکی:
قابل توجه تمامی متقاضیان پذیرش در دانشگاه بین المللی اهل بیت علیهم السّلام برای سال تحصیلی 97-1396:

 • با توجه به درخواست مکرر تعدادی از متقاضیان جهت تمدید مدت زمان ثبت نام الکترونیکی به آدرس  http://213.176.5.71/saorg  به دلیل آماده نشدن گذرنامه آن ها، ثبت نام الکترونیکی متقاضیان تا پایان ساعت 24 روز دوشنبه مورخ 19/4/1396  تمدید شد. پذیرش درخواست متقاضیان پس از تاریخ مذکور به هیچ وجه امکان پذیر نمی باشد. این زمان تحت هیچ شرایطی قابل تمدید نخواهد بود.
  متقاضیان گرامی لطفا در روند ثبت نام الکترونیکی نهایت دقت را داشته باشند و سعی کنند تمامی مدارک را به درستی بارگذاری نموده و نیز تمامی اطلاعات مورد نیاز را تکمیل نمایند. با توجه به کمبود زمان، در صورت وجود نقص در پرونده الکترونیکی دانشجو، مسئولیت عدم پذیرش به دلیل نقص مدرک بر عهده متقاضی خواهد بود و امکان تکمیل  نقایص ممکن نمی باشد.چاپایمیل

اطلاعیه شماره 5 در خصوص محل تحصیل پذیرفته شدگان برخی از رشته ها

 
بسمه تعالی
اطلاعیه شماره 5 در خصوص محل تحصیل پذیرفته شدگان برخی از رشته ها

متقاضیان گرامی توجه فرمایند که کلاسهای دانشجویان سه رشته عرفان اسلامی، تاریخ اسلام، کلام اسلامی در دانشکده علوم اسلامی دانشگاه بین المللی اهل بیت علیهم السلام در شهر قم برگزار خواهد شد. در مورد کیفیت ارائه خدمات، هیچ گونه تغییری به وجود نخواهد آمد و مدرک تحصیلی فارغ التحصیلان با همان عنوان دانشگاه و مانند دیگر رشته ها خواهد بود. خوابگاه دانشجویی و سایر تسیهلات نیز مانند دیگر رشته ها در شهر قم در اختیار دانشجویان گرامی قرار خواهد گرفت.


چاپایمیل

اطلاعیه شماره 4 در خصوص ثبت نام

باسمه تعالی
اطلاعیه شماره 4 در مورد ثبت‌نام

متقاضیان گرامی لطفاً با دقت به موارد زیر توجه فرمایید :
1-    با توجه به تعطیلات عید فطر مهلت ثبت‌نام در سامانه وزارت علوم تا پایان روز جمعه 16 تیرماه 1396 تمدیدشده است. همچنین متقاضیان اصلی و ذخیره فقط تا پایان روز جمعه 16 تیر 1396 مهلت‌دارند فرم شماره 1 را تکمیل نموده و به ایمیل این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید  ارسال نمایند. این مهلت به‌هیچ‌وجه تمدید نخواهد شد و فرصت قبولی برای کسانی که تأخیر داشته باشند از بین خواهد رفت.
2-    متقاضیان گرامی در بارگذاری مدارک و پر کردن فرم‌های ثبت‌نام وزارت علوم دقت نمایند و همه موارد موردنیاز را تکمیل کنند تا مراحل صدور مجوز تحصیلی با سرعت انجام شود.
3-    متقاضیان گرامی هر چه زودتر برای تهیه اصل مدارک خود اقدام نمایند زیرا پس از صدور ویزا باید با در دست داشتن اصل مدرک تحصیلی و ریزنمرات به نمایندگی‌های جمهوری اسلامی ایران مراجعه نمایند. حتی در صورت صدور مجوز و ویزای تحصیلی، ارائه اصل مدرک در هنگام مراجعه اولیه به دانشگاه الزامی است. در غیر این صورت ثبت‌نام منتفی شده و متقاضی به کشور خود بازگشت داده می‌شود.
4-    بار دیگر از متقاضیان درخواست می‌شود آیین‌نامه انضباطی دانشگاه را با دقت مطالعه نمایند. همچنین خواهران گرامی بایستی با حجاب برتر (چادر) در دانشگاه حاضر شوند.
5-    در مورد رشته مهندسی صنایع تا پایان تیرماه تعیین تکلیف خواهد شد.
6-    بورسیه تحصیلی پذیرفته‌شدگان در ابتدای پذیرش به‌هیچ‌وجه قابل‌تغییر نیست و دانشجویان صرفاً با کسب شرایط تحصیلی و آموزشی ذکرشده در "آیین‌نامه تسهیلات دانشجویی" می‌توانند بورسیه تحصیلی خود را برای ترم‌های آینده تغییر دهند. آیین‌نامه تسهیلات دانشجویی در سایت دانشگاه وجود دارد.

چاپایمیل

 • 1
 • 2