مطالعات اسلامی

دانشگاه بین المللی اهل بیت علیهم الاسلام در راستای رسالت خود و کمک به ارتقاع علمی و تأمین نیازهای علمی، پژوهشی و تخصصی دانشجویان وپژوهشگران مسلمان و توانمند سازی آنها و همپنین کمک به احیا و گسترش فرهنگ و تمدن اسلامی دانشکده مطالعات اسلامی را بنا کرد.

حقوق و علوم سیاسی

  معرفی دانشگاه بین‌المللی اهل بیت “علیهم الاسلام” به منظور توسعه در رشته های مختلف علوم و بسط دانش، با تأسیس دانشکده حقوق و علوم سیاسی گام موثری در جهت گسترش و تعمیم فعالیت های آموزشی کشور برداشت. دانشکده حقوق و علوم سیاسی دانشگاه بین‌المللی اهل بیت “علیهم الاسلام” متشکل از سه رشته حقوق خصوصی، […]

علوم اجتماعی و رفتاری

در عصر جهانی شدن، شهرنشینی و تحولات صنعتی، زندگی اجتماعی به یکی از پیچیده‌ترین موضوعات مطالعه علمی تبدیل شده است.

علوم و فنون

دانشکده علوم وفنون دانشگاه بین المللی اهل بیت “علیهم الاسلام “با هدف تربیت نیروی متخصص مورد نیازدر مقاطع تحصیلات تکمیلی به منظور خلق و ارائه دانش مورد نیاز جوامع در سه رشته اقتصاد اسلامی، مهندسی مکاترونیک و مدیریت بازرگانی تأسیس شده است.

دپارتمان مطالعات و تحقیقات زنان

  معرفی امروزه بیش از هر زمان دیگر موقعیت زنان در جوامع تغییر نموده است، بسیاری از موانع رسمی که فعالیت زنان را محدود و یا غیر ممکن می­‌ساخت از سد راه برداشته شده است و زنان بیشتر از هر زمان دیگری در حوزه تحصیلات و مشاغل اجتماعی دیده می­‌شوند. همانطور که در اسلام به […]

دپارتمان زبان

 دپارتمان زبان دانشگاه بین المللی اهل بیت “علیهم الاسلام” با هدف ارتقا سطح علمی دانشجویان زبانی زبان‌آموزان، دانشجویان سازمان‌ها و کلیه مراکزی که با داخل و خارج از ایران در ارتباط هستند و نیز ایجاد تعامل بین دانشگاه‌ها و اقشار مختلف ایجاد شده است.