اولین دوره از سلسله نشست علمی روانشناسی زن برگزار می‌شود

  به گزارش روابط عمومی دانشگاه بین‌المللی اهل‌بیت (ع)، دپارتمان زنان دانشگاه بین‌المللی اهل‌بیت (ع) به منظور شناخت بهتر زنان و درک احساسات در روابط و تعاملات، نشست علمی «نقش زن در هنجارسازی و ارزش‌گذاری در فرد و جامعه: تحلیل روانشناسی» را برگزار می‌کند. بر اساس این گزارش، همه انسان‌ها

شروع

آبان ۱۹, ۱۴۰۱ - 10:00 am

پایان

آبان ۱۹, ۱۴۰۱ - 11:00 am

 

به گزارش روابط عمومی دانشگاه بین‌المللی اهل‌بیت (ع)، دپارتمان زنان دانشگاه بین‌المللی اهل‌بیت (ع) به منظور شناخت بهتر زنان و درک احساسات در روابط و تعاملات، نشست علمی «نقش زن در هنجارسازی و ارزش‌گذاری در فرد و جامعه: تحلیل روانشناسی» را برگزار می‌کند.

بر اساس این گزارش، همه انسان‌ها اعم از زن و مرد دارای راز و رمزهای شخصیتی هستند که اگر قادر به شناخت آن‌ها باشیم به شکل بهتری می‌توانیم با آن‌ها تعامل برقرار کنیم. شخصیت زنان دارای پیچیدگی‌های منحصر به فردی است. درک و شناخت جنبه‌های روانشناسی شخصیت زنان باعث ایجاد رابطه بهتر بین زن و مرد می‌شود.

در این راستا دپارتمان زنان دانشگاه بین‌المللی اهل‌بیت (ع) درصدد است ضمن برگزاری سلسله نشست‌های علمی روانشناسی زن، نقش زن را به جامعه معرفی کند.

لازم به ذکر است که این نشست با حضور دکتر رضا پورحسین در تاریخ پنج شنبه ۱۹ آبان ماه ۱۴۰۱ به آدرس https://meet.abu.ac.ir/b/mey-zzr-c16-zhk برگزار خواهد شد.

همچنین به شرکت‌کنندگان این دوره، گواهی حضور اعطا خواهد شد.