نشست علمی «بررسی حکمت و فلسفه» برگزار می‌شود

    به گزارش روابط عمومی دانشگاه بین‌المللی اهل‌بیت (ع)، به منظور آشنایی دانشجویان بین المللی دانشگاه از روز جهانی فلسفه ، نشست علمی «بررسی حکمت و فلسفه» از سری سلسله نشست‌های دوشنبه‌های اخلاق برگزار می‌شود. بر اساس این گزارش، تأکید بر اهمیت جهانی شدن آموزش فلسفه برای نسل های

شروع

آبان ۳۰, ۱۴۰۱ - 10:00 am

پایان

آبان ۳۰, ۱۴۰۱ - 12:00 am

 

 

به گزارش روابط عمومی دانشگاه بین‌المللی اهل‌بیت (ع)، به منظور آشنایی دانشجویان بین المللی دانشگاه از روز جهانی فلسفه ، نشست علمی «بررسی حکمت و فلسفه» از سری سلسله نشست‌های دوشنبه‌های اخلاق برگزار می‌شود.

بر اساس این گزارش، تأکید بر اهمیت جهانی شدن آموزش فلسفه برای نسل های آینده، تحقیق و مطالعه در مورد مسایل مهم معاصر برای پاسخگویی به چالش های روز، بالا بردن سطح آگاهی عمومی از جایگاه فلسفه و استفاده منتقدانه از فلسفه در تحلیل مشکلات ناشی از تاثیر جهانی شدن یا ورود به مدرنیته از دیگر اهداف این نامگذاری بود.

در این راستا دانشگاه بین‌المللی اهل‌بیت علیهم السلام درصدد است ضمن برگزاری نشست‌ علمی بررسی حکمت و فلسفه  لزوم این روز را به دانشجویان معرفی کند.

لازم به ذکر است که این نشست با حضور حضرت آیت الله رمضانی، دبیرکل محترم مجمع جهانی اهل بیت علیهم السلّام، در تاریخ دوشنبه ۳۰ آبان ماه ۱۴۰۱  ساعت ۱۰ صبح در سالن همایش پژوهشکده دانشگاه بین‌المللی اهل بیت (ع) برگزار خواهد شد.

همچنین به شرکت‌کنندگان این دوره، گواهی حضور اعطا خواهد شد.