Nulled24

مراسم پایان دوره زبان آموزان مرکز آموزش زبان فارسی با حضور ریاست دانشگاه بین المللی اهل بیت (ع

  برگزاری مراسم پایان دوره زبان آموزان مرکز آموزش زبان فارسی با حضور ریاست دانشگاه بین المللی اهل بیت (ع) به گزارش روابط عمومی و بین المللی دانشگاه بین المللی اهل بیت (ع)، روز یکشنبه ۱۴ مهر ۱۳۹۸ مراسم پایان دوره زبان آموزان مرکز آموزش زبان فارسی با حضور دکتر

شروع

14 مهر 1398 - 12:00 am

پایان

 

برگزاری مراسم پایان دوره زبان آموزان مرکز آموزش زبان فارسی با حضور ریاست دانشگاه بین المللی اهل بیت (ع)

به گزارش روابط عمومی و بین المللی دانشگاه بین المللی اهل بیت (ع)، روز یکشنبه ۱۴ مهر ۱۳۹۸ مراسم پایان دوره زبان آموزان مرکز آموزش زبان فارسی با حضور دکتر منصور میراحمدی؛ رییس دانشگاه بین الملی اهل بیت (ع)، دکتر سید عابدین بزرگی؛ معاون آموزشی و فرهنگی دانشگاه و دکتر میثم حنیفی؛ رییس مرکز آموزش زبان فارسی در محل ساختمان مرکزی دانشگاه برگزار شد.

در این مراسم دکتر منصور میراحمدی؛ ضمن تبریک کسب این موفقیت به دانشجویان گفت؛ آموزش زبان فارسی را رها نکنید و ادامه دهید و مطمئن باشید که دو سال در یک کشور برای یادگیری زبان آن کشور بسیار فرصت خوب و مغتنمی است، لذا از این فرصت استفاده لازم را ببرید و حتی می توانید کمی هم از آن عبور کنید و حالا که زبان را می آموزید با فرهنگ ایران هم آشنا شوید و در واقع نماینده ای شوید که هم به زبان این کشور صحبت می کنید و هم میتوانید خوب این کشور را معرفی کنید و در هر عرصه ای و هر تخصصی که دارید وقتی به کشور خود بر می گردید می توانید به عنوان یک فرد مفید در جامعه خودتان انشاالله نقش ایفا کنید.

رییس دانشگاه بین المللی اهل بیت (ع)؛ یکی از راه های از یاد نرفتن زبان فارسی را، خواندن اخبار، گوش دادن به سخنرانی و سخنرانی کردن  دانست و افزود؛ این کار خیلی کمک می کند که زبان فارسی در ما نهادینه شود و ما بتوانیم از آن استفاده مطلوب را ببریم.

دکتر منصور میراحمدی؛ بهترین راه فراگیری یک زبان را زندگی کردن در محیط  تکلم آن زبان دانست و افزود این فرصت در حال حاضر برای شما فراهم هست لذا از آن استفاده لازم را ببرید.

در پایان مراسم، با اهداء لوحی از رییس مرکز آموزش زبان فارسی تقدیر به عمل آمد و دانشجویان مدرک پایان دوره و هدیه ای را به رسم یادبود از رییس دانشگاه دریافت کردند.

قابل ذکر است در این دوره ۲۹ زبان آموز از ۶ کشور، پاکستان، هندوستان، اندونزی، نیجریه، غنا و تایلند شرکت کردند و این دوره را با موفقیت به پایان رساندند.