دکتر سعید جازاری: خانواده علمی دانشگاه بزرگ‌تر و قدرتمند‌تر خواهد شد

اعضای هیات علمی دانشگاه بین المللی اهل بیت روز شنبه ۱۱ بهمن در یک دیدار دوستانه با رئیس دانشگاه به بیان مشکلات و مسائل خود پرداختند.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه بین المللی اهل بیت (ع): در این جلسه که در سالن آمفی تئاتر دانشگاه برگزار شد دکتر سعید جازاری ضمن تبریک ایام مبارک دهه فجر و میلاد با سعادت حضرت زهرا (س) گفت: دهه فجر نماد پیروزی معنویت بر اندیشه مادی گرایی است و یکی از افتخارات تشیع دهه فجر است چرا که امروزه کشور و پایتختی وجود ندارد که در آن حداقل یک حسینیه وجود نداشته باشد و پرچم اهل بیت (ع) در آن برافراشته نباشد و این از برکات و نفس پاک امام راحل بوده است.

رئیس دانشگاه اهل بیت (ع) افزود: نهضت علمی و اسلامی اسلام در گروی بانوی دوعالم حضرت زهرا (س) است چراکه از قرن سوم تا به امروز بسیاری از مراکز علمی و اسلامی در سرتاسر جهان به نام این بانو می باشد.

وی در ادامه گفت: از هفته جاری مصاحبه داوطلبین اعضای هیات علمی جدید دانشگاه شروع می شود و خانواده علمی این دانشگاه بزرگ تر و قدرتمند تر خواهد شد تا بتوانیم جایگاه واقعی خود را هرچه سریعتر در عرصه علمی بین المللی به دست آوریم.

دکتر جازاری از اقدامات لازم برای گرفتن مجوز چند رشته در مقطع دکتری خبر داد و گفت: مسیر گرفتن مقطع دکترا در چند رشته هموار شده است و در ابتدای سال ۱۴۰۰ نهایی خواهد شد و حتی در رشته مکاترونیک هم مراحل اخذ رشته تا حدودی نهایی شده است و امید می رود که رشته ها در مقاطع مختلف افزایش یابد.

در ادامه جلسه اساتید و اعضای هیات علمی ضمن تشکر از زحمات تیم جدید و مدیریت جدید دانشگاه، مسائل و مشکلاتی که در دانشگاه با آن ها روبرو بودند را بیان کردند که توسط رئیس دانشگاه پاسخ داده شد.