اعلام نتایج نهایی پذیرفته شدگان سال تحصیلی1400-1399 در دانشگاه اهل بیت(ع) بر اساس کد رهگیری وزارت علوم

نتایج نهایی پذیرفته شدگان سال تحصیلی 1400-1399 در دانشگاه اهل بیت(ع) بر اساس کد رهگیری وزارت علوم، به شرح فایل پیوست اعلام می‌گردد.

لازم به ذکر است:

✅ نفرات برگزیده در قالب نفرات اصلی و ذخیره اعلام شده اند. بدیهی است که در صورت انصراف نفرات اصلی، نفرات ذخیره جایگزین آنها خواهند شد. که مطابق جدول زمان بندی مندرج در اطلاعیه شماره یک، نتایج نهایی متقاضیان ذخیره در تاریخ دهم شهریور (سنبله) 1399 مشخص خواهد شد.

❇️ متقاضیانی که جزء  پذیرش “اصلی” قرار گرفته اند نکات زیر را مد نظر داشته باشند:

 1️⃣ این دانشجویان در مرحله نخست باید مدرک کارشناسی و ریز نمرات (ترانسکریپت) خود را به تایید وزارت تحصیلات عالی و وزارت خارجه افغانستان برسانند. 

 2️⃣ در مرحله دوم پس از اخذ گواهی ویزای تحصیلی از طرف دانشگاه (در مرداد ماه) با همراه  داشتن تصویر گواهی ویزا، به منظور تایید نهایی مدارک و اخذ ویزا، به سفارت ایران مراجعه کنند.

⚠️ دانشجویان گرامی باید به گونه‌ای برنامه های خود را زمانبندی کنند که اول شهریور ماه عازم ایران شوند.

⚠️ همانگونه که ذکر شد، دانشجویان محترم می‌بایست مدارک تحصیلی (مدرک دوره کارشناسی + ریز نمرات) خود را به تأیید سفارت جمهوری اسلامی ایران در کشور متبوع خود برسانند. بدیهی است در غیر اینصورت دانشگاه از پذیرش متقاضیان معذور خواهد بود.

⚠️ چنانچه پذیرفته شدگان اصلی به هر دلیلی نتوانند تا دهم شهریور ماه  برای ثبت نام به دانشگاه مراجعه کنند. پذیرش آنها لغو، و از نفرات ذخیره به ترتیب اولویت، استفاده خواهد شد. لذا لازم است متقاضیان ذخیره نیز امور مربوط به تایید مدارک خود را انجام دهند که در صورت انصراف نفرات اصلی این آمادگی را داشته باشند تا در اولین فرصت پس از دریافت گواهی ویزا عازم ایران شوند.

برای دریافت فایل نتایج نهایی پذیرفته شدگان سال تحصیلی 1400-1399 کلیک کنید

? با آرزوی توفیق فراوان. اداره جذب و پذیرش دانشگاه اهل‌بیت(ع)

  تلگرام  [email protected]

شماره تماس 982122449240+ 

 

 

 

 

 

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *