دیدار رییس دانشگاه بین المللی اهل بیت علیهم السّلام و هیأت همراه با ریاست و طلّاب حوزه علمیه صدیقه الزهرا (س) اندونزی؛

دیدار رییس دانشگاه بین المللی اهل بیت علیهم السّلام و هیأت همراه با ریاست و طلّاب حوزه علمیه صدیقه الزهرا (س) اندونزی؛

به گزارش روابط عمومی دانشگاه بین المللی اهل بیت علیهم السّلام، به نقل از معاونت بین الملل، بعد از ظهر سه شنبه 3 اردیبهشت 1398 جلسه ای در حوزه علمیه صدیقه الزهرا سلام الله علیها واقع در شهر جاکارتا برگزار شد.
این جلسه با حضور آقای حسین شهاب، ریاست حوزه صدیقه الزهرا(س)، دکتر منصور میر احمدی، ریاست، دکتر علیرضا خوش سعادت، معاون بین الملل دانشگاه بین المللی اهل بیت علیهم السّلام و تعداد قریب به ۵۰ نفر از طلاب حوزه برگزار شد.
 در ابتدا ریاست حوزه به ارائه گزارشی از فعالیت های حوزه پرداخت و پس از آن طلاب حوزه که قریب به ۸۰ نفر به همراه ۱۴ استاد هستند را معرفی نمود؛ در ادامه دکتر منصور میراحمدی در خصوص اهمیت جایگاه طلاب و در کنار آن توجه به علوم کاربردی سخنانی را ایراد کردند. سپس به معرفی کوتاهی از دانشگاه و ظرفیت های آن پرداخت و از طلّاب دعوت کرد تا دانشگاه را در میان دوستان و آشنایان خود معرفی کنند، که علاقه مندان دارای شرایط لازم بتوانند در دانشگاه ثبت نام نمایند. دکتر میر احمدی همچنین از رییس و طلبه های حوزه دعوت کرد تا برای دوره های آموزشی کوتاه مدت و زیارت، به ایران سفر کنند و نیز اعلام نمود در صورت عدم‌ امکان سفر، دانشگاه آمادگی برگزاری دوره های آموزش مجازی و مهارتی را دارد.

[URIS id=6871]