ملاقات رییس و اعضای هیات رییسه دانشگاه با کارمندان دانشگاه بین المللی اهل بیت علیهم السّلام

ملاقات رییس و اعضای هیات رییسه دانشگاه با کارمندان دانشگاه بین المللی اهل بیت علیهم السّلام

به گزارش روابط عمومی دانشگاه بین المللی اهل بیت علیهم السّلام، روز سه شنبه 7 اسفند 1397 جلسه ای با حضور رییس دانشگاه بین المللی اهل بیت (ع)، دکتر منصور میر احمدی، معاون اداری و مالی، دکتر علی درویشی، معاون آموزشی و پژوهشی دکتر محمد امامی پور، مشاور رییس در امور فرهنگی و دانشجویی، دکتر محمد ناصر توسلی زاده و مدیر حراست آقای ابوالفضل گودرزی در محل سازمان مرکزی دانشگاه برگزار شد.
در این جلسه که تمامی کارمندان اداری سازمان مرکزی دانشگاه حضور داشتند در ابتدای جلسه دکتر منصور میر احمدی ضمن عرض تبریک سالروز میلاد با سعادت حضرت فاطمه سلام الله علیها به بیان اهمّ فعالیت های انجام شده در سال 1397 پرداخت از جمله این فعالیت ها شامل: خریداری و راه اندازی نرم افزارهای مختلف (اتوماسیون اداری، سامانه آموزشی صدف، سامانه کتابخانه فراکاوش)، اجرای آیین نامه استخدامی متناسب با سازمان تفصیلی، طراحی و بروزرسانی سایت دانشگاه، راه اندازی رشته مدیریت بازرگانی، انتشار منظم مجلات دانشجویی در دانشکده ها، جذب 20 درصد دانشجوی غیر فارسی زبان با تنوع ملّیّتی مناسب و…. می باشد. در ادامه ایشان از تمامی کارکنان که به نحوی در انجام این فعالیت ها مشارکت داشتند قدردانی به عمل آوردند.
دکتر منصور میراحمدی در بخش دیگری از سخنان بیان نمود که انتظار می رود هر گونه رفتار و کردار کارکنان در تراز دانشگاه بین المللی باشد و با برشمردن برخی از رفتارهای ناپسند در سیستم اداری دانشگاه، افزود این رفتارها گرچه خیلی کم دیده می شود اما وجود دارد و باید اصلاح گردد.
در ادامه این جلسه به ترتیب معاون آموزشی و پژوهشی، معاون اداری و مالی، مشاور رییس د رامور فرهنگی و دانشجویی و مدیر حراست دانشگاه نیز به سخنرانی و ارائه گزارشاتی در حوزه کاری خود پرداختند.
در پایان جسله نیز کارمندان سؤالات و نقطه نظرات خود را مطرح و پاسخ مناسبی از اعضای هیات رییسه دریافت کردند.

 

 

 

[URIS id=4616]