اطلاعیه ویژه دانش آموختگان دانشگاه بین المللی اهل بیت علیهم السّلام

اطلاعیه ویژه دانش آموختگان دانشگاه بین المللی اهل بیت علیهم السّلام

اطلاعیه ویژه دانش آموختگان دانشگاه بین المللی اهل بیت علیهم السّلام

اداره کل امور دانش آموختگان معاونت بین الملل دانشگاه بین المللی اهل بیت علیهم السّلام، که مسؤلیت ارتباط و حمایت از دانش آموختگان دانشگاه در ابعاد مختلف فرهنگی و علمی و … ، بر عهده دارد، به تازگی در دانشگاه تشکیل شده است. در واقع دانش آموختگان دانشگاه یک خانواده بزرگ و ارزشمند را تشکیل میدهند که اداره امور دانش آموختگان وظیفه حمایت، بهره گیری و حفظ این خانواده را بر عهده دارد. چندی از اهداف اداره امور دانش آموختگان :
• پیگیری شرایط کار و زندگی دانش آموختگان و ارائه گزارش به معاونت بین الملل جهت رفع مشکلات آنها (در صورت وجود امکان کمک برای دانشگاه در ابعاد مختلف مادی، معنوی و حقوقی).
• برگزاری کارگاهها، نشستها و اردوهای علمی فرهنگی برای دانش آموختگان در قالب تورهای مسافرتی به ایران.
• تشکیل انجمن های دانش آموختگان دانشگاه در هر کشور جهت ساماندهی تشکیلاتی آنها به صورت منظم و منطقه ای، در راستای سهولت سازمانی در ارتباط با آنها، در کنار تدوین بسته های حمایتی از این انجمن ها جهت برقراری ارتباط دوطرفه مناسب.
• ارتباط و بهره گیری از انجمن های دانش آموختگان در کشورهای مختلف و دانشگاه.
بر همین اساس، به اطلاع کلیه دانش آموختگان دانشگاه بین المللی اهل بیت علیهم السّلام میرساند؛ با هدف به روز رسانی بانک اطلاعاتی دانشگاه از دانش آموختگان جهت ارتباطهای بعدی و کمک به فعالیت های حرفه ای و علمی و پژوهشی آنان و به منظور همکاری و هم افزایی در زمینه های اشتغال، معرفی برای بورسیه دکتری، برگزاری نشست ها و جلسات، ارسال دعوتنامه ها و برگزاری مجامع دانش آموختگان، خواهشمند است تا تاریخ 10 تیرماه (اول جولای)، جدول زیر را تکمیل نموده و از طریق راهای ارتباطی ذکر شده در ادامه اطلاعیه، برای دانشگاه ارسال نمایند.

[ninja_tables id=”9020″]

روش های ارتباط:

1. ارسال پیام به شماره 989100615800+ از طریق نرم افزارهای واتساپ یا تلگرام

2. ارسال ایمیل به [email protected] 

3 -تماس تلفنی با شماره 982122449240+

همچنین خواهشمند است دانش آموختگان عزیز با مراجعه به آدرس Abu.ac.ir/Grad در سامانه دانش آموختگان دانشگاه ثبت نام نمایند.

دریافت فایل اطلاعیه