اطلاعیه شماره هفت جذب و پذیرش متقاضیان غیرایرانی و فارسی زبان سال تحصیلی 99-1398

اطلاعیه شماره هفت جذب و پذیرش متقاضیان غیرایرانی و فارسی زبان سال تحصیلی 99-1398

به اطلاع کلیه متقاضیان تحصیل در دانشگاه بین ­­المللی اهل ­­بیت (ع) در سال­­ تحصیلی  99-1398 می­رساند که اسامی پذیرفته­­ شدگان اصلی و ذخیره دانشگاه به ­شرح پیوست می ­­باشد. ضمن عرض تبریک، توجه پذیرفته ­شدگان به نکات ذیل جلب می­ گردد:

  • زمان حضور افراد در دانشگاه جهت ثبت­ نام و حضور در کلاس ­های درس در اطلاعیه ­های بعدی اعلام خواهدشد. به دلیل محدودیت ­های زمانی، به دانشجویان محترم اکیداً توصیه می ­شود که کلیه امور لازم جهت حضور در ایران و ثبت­ نام در دانشگاه را در اسرع وقت پیگیری کنید. تأکید می­ گردد زمانی که در اطلاعیه ­های آتی اعلام خواهدشد، به هیچ وجه تمدید نخواهدشد و امکان ثبت ­نام افرادی که بعد از آن تاریخ در دانشگاه حاضر می ­شوند، وجود ندارد.
  • مدرک تحصیلی و ریز نمرات دوره کارشناسی باید به تأیید سفارت جمهوری اسلامی ایران در کشور متبوع رسیده باشد و ارائه این مدارک تأییدشده در هنگام ثبت ­نام ضروری است.
  • در صورتی که هر یک از پذیرفته ­شدگان اصلی در تاریخی که در اطلاعیه بعدی اعلام خواهدشد، به دانشگاه مراجعه نکنند، بلافاصله، پذیرش آنها ملغی شده و با نفرات ذخیره در لیست افراد ذخیره (به ترتیب اعلام شده) جهت حضور و ثبت ­نام در دانشگاه تماس گرفته ­خواهد شد.
  • رشته داوطلبان پذیرفته شده به هیچ وجه تغییر نخواهدکرد.
  • برای پذیرش افرادی که به صورت مشروط پذیرش شده ­اند و نیز برای افرادی که مقیم ایران هستند، شرایط خاصی برای پذیرش در دانشگاه وجود دارد که واحد جذب و پذیرش با ایشان تماس گرفته و شرایط را اطلاع ­رسانی خواهدنمود. بدیهی است پذیرش در دانشگاه مشروط بر رعایت شرایط اعلام شده از طرف دانشگاه خواهدبود.
  • جهت درخواست ویزا، افراد پذیرفته شده می ­بایست پس از ارتباط با واحد جذب و پذیرش دانشگاه در تلگرام (به شماره 989101915801+ و آیدی [email protected])، فرم درخواست ویزای خود را تکمیل نموده و به واحد جذب و پذیرش ارائه نمایند. پذیرفته ­شدگان محترم توجه داشته باشند که در صورت عدم صدور ویزای دانشجویی، امکان پذیرش دانشجویان وجود نداشته و افراد ذخیره جایگزین خواهند شد. هم­چنین پذیرفته ­شدگان محترم توجه داشته باشند که تنها زمانی داوطلبان می­توانند در دانشگاه ثبت­ نام کنند که با ویزای دانشجویی در ایران حاضر شوند.

رشته عرفان اسلامی

 

رشته تاریخ اسلام

 

رشته فلسفه و کلام اسلامی

 

رشته حقوق جزا و جرم شناسی

 

رشته حقوق خصوصی

 

رشته زبان وادبیات فارسی

 

رشته مدیریت بازرگانی

 

رشته اقتصاد اسلامی