اطلاعیه شماره هشت جذب و پذیرش متقاضیان غیرایرانی و فارسی زبان سال تحصیلی 99-1398

اطلاعیه شماره هشت جذب و پذیرش متقاضیان غیرایرانی و فارسی زبان سال تحصیلی 99-1398

توجه کلیه پذیرفته ­شدگان فارسی ­زبان در دانشگاه بین­­ المللی اهل­­ بیت (ع) برای سال تحصیلی 99-1398 به نکات ذیل جلب می ­گردد:
  • زمان حضور افراد در دانشگاه جهت ثبت ­نام و حضور در کلاس­های درس به صورت زیر است:
  • پذیرفته ­شدگان اصلی: از 1398/05/25 الی 1398/06/10
  • پذیرفته ­شدگان ذخیره: از 1398/06/11 الی 1398/06/30
  • در صورتی که هر یک از پذیرفته ­شدگان اصلی در زمان اعلام شده به دانشگاه مراجعه نکنند، بلافاصله، پذیرش آنها ملغی شده و با نفرات ذخیره (به ترتیب اعلام شده) جهت حضور و ثبت ­نام در دانشگاه تماس گرفته­ خواهدشد. لذا به داوطلبان لیست ذخیره اکیداً توصیه می­ شود، آمادگی لازم را داشته باشند تا پس از اطلاع­ رسانی دانشگاه در اسرع وقت در دانشگاه حضور یابند.
  • ویزای تحصیلی پذیرفته ­شدگان اصلی صادر شده و دانشجویان محترم برای کسب اطلاع درباره نحوه دریافت ویزا از طریق تلگرام با واحد جذب و پذیرش به شماره 989101915801+ و کاربری [email protected] ارتباط گیرند. دانشجویان می­بایست، ضمن اقدام برای دریافت ویزا، دریافت آن را حداکثر تا تاریخ 1398/05/05 به واحد جذب و پذیرش از طریق تلگرام اطلاع­ رسانی نمایند. این اقدام به منزله اعلام آمادگی جهت حضور در دانشگاه بوده و عدم اطلاع ­رسانی به واحد جذب و پذیرش به منزله اعلام انصراف از حضور در دانشگاه خواهدبود و دانشگاه نسبت به اطلاع­رسانی به افراد لیست ذخیره اقدام خواهدنمود.
  • مجدداً تأکید می­ گردد ثبت­ نام دانشجویان تنها در صورتی امکان­ پذیر است که با ویزای تحصیلی وارد ایران شوند و مدارک تحصیلی (دیپلم دوره لیسانس و ریزنمرات (فیصدی)) تأییدشده توسط سفارت جهموری اسلامی ایران در کشور متبوع را به واحد مربوطه در دانشگاه ارائه نمایند.
  • دانشجویان محترم می­ بایست کلیه اخبار مربوط را از کانال تلگرامی واحد جذب و پذیرش به نشانی [email protected] پیگیری نمایند.