رکن آبادی خطاب به دانشجویان دانشگاه اهل‌بیت(ع): به علم روز مجهز و مبلغ واقعی دین باشید?

رکن آبادی خطاب به دانشجویان دانشگاه اهل‌بیت(ع): به علم روز مجهز و مبلغ واقعی دین باشید?

به گزارش روابط عمومی دانشگاه بین المللی اهل بیت علیهم السّلام، به نقل از خبرگزاری اهل‌بیت(ع) ـ ابنا ـ خانم «ایران رکن آبادی» با بیان اینکه زن از جنبه‌های مختلف در قرآن کریم مورد تکریم قرار گرفته است افزود: قرآن زن را به عنوان یک الگو و اسوه مطرح کرده است.

رئیس اداره زنان و کودکان مجمع جهانی اهل‌بیت(ع) در نشست “زن، قرآن کریم، ماه رمضان و اربعین حسینی” که در غرفه بخش بین الملل مجمع در بیست و هفتمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم برگزار شد با اشاره به آیه 12 سوره تحریم “وَ ضَرَبَ اللّهُ مَثَلاً لِلَّذِینَ آمَنُوا امْرَأَتَ فِرْعَوْن” افزود: خداوند زن را به عنوان یک الگو و مثال و سمبل برای تمام کسانی که ایمان آورده اند معرفی می‌کند.

وی اضافه کرد: زن از چنان قدرتی برخوردار است که در سطح جهانی می تواند نه تنها الگو برای زنان و حتی مردان نیز مطرح شود اما اگر شیطان و دشمن در آن رسوخ کند می‌تواند یک تهدید کامل برای جامعه بشری باشد. پس زن باید بسیار مراقب اعمال، کردار و اعتقادات خود باشد.

رکن آبادی گفت: زن باید با تأسی به اهل بیت عصمت و طهارت(ع) و بهره گیری از تعالیم دینی تمام تلاش خود را برای اینکه یک مبلغ واقعی دین باشد انجام دهد.

رئیس اداره زنان و کودکان مجمع جهانی اهل‌بیت(ع) با تاکید بر اینکه دین از ابتدا تا انتها اسلام است ادامه داد: دین‌های ابتدایی پایه‌هایی از دین اسلام هستند که کم کم به تکامل رسیدند و در کامل‌ترین شکل خود را به نام دین اسلام نشان دادند.

وی در بخش پایانی سخنانش خطاب به دانشجویان دانشگاه اهل بیت(ع) گفت: اگر شما از کشورهای خود پیشقدم و داوطلب شدید و مشتاقانه به سوی دانشگاه بین المللی اهل بیت(ع) رهسپار شدید به علم روز مجهز شوید تا بتوانید علاوه بر اینکه به جنگ شیطان می‌روید مبلغان قوی و مخلصی برای دین اسلام در جهان باشید.