نشست روز ملی ارتباطات و روابط عمومی برگزار شد

نشست روز ملی ارتباطات و روابط عمومی برگزار شد

در  اولین روز از هفته ارتباطات و روابط عمومی نشست صمیمی؛ رئیس دانشگاه بین المللی اهل بیت (ع) با معاون ارتباطات و امور بین الملل و جمعی از کارکنان حوزه معاونت بین الملل برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه بین المللی اهل بیت علیهم السلام، روز دوشنبه 27 اردیبهشت ماه نشستی با حضور؛ دکتر سعید جازاری؛ رئیس دانشگاه، دکتر منصور حکیم الهی؛ قائم مقام دانشگاه و رئیس دانشکده علوم و فنون، آقای محمود کیاستی؛ مدیر حوزه ریاست، دکتر مهدی صالحی؛ معاون ارتباطات و امور بین الملل؛ دکتر مهتاب رضیئی؛ رئیس اداره روابط عمومی و جانشین معاونت بین الملل و جمعی از کارکنان حوزه معاونت ارتباطات و امور بین الملل در دفتر ریاست دانشگاه برگزار شد.

رئیس دانشگاه بین المللی اهل بیت (ع) در سخنانی کوتاه، ارتباط با تلوزیون، ارتباط با رسانه های داخلی و خارجی، شناخته شدن دانشگاه در مجامع داخلی و بین المللی، را از موارد مهم در حوزه ارتباطات و امور بین الملل دانستند و از مسئولان این حوزه تلاشی مضاعف برای رسیدن به این اهداف را خواستار شدند.

در پایان دکتر سعید جازاری به مناسبت هفته روابط عمومی و ارتباطات از تلاش های مسوولان و کارکنان  این حوزه با اهداء لوح تقدیر و هدیه قدردانی به عمل آورد.