عناوین پایان نامه ها

گروه حقوق خصوصی
گروه حقوق جزا و جرم شناسی
گروه زبان و ادبیات فارسی
گروه روابط بین الملل
گروه علوم اقتصادی
گروه تاریخ اسلام
گروه فلسفه و کلام اسلامی
گروه ادیان و عرفان
گروه مدیریت بازرگانی

آیین نامه های پژوهشی

آئین نامه نشریات علمی
آیین نامه کرسی های ترویجی

فرم های پژوهشی

صورتجلسه 4 برگ دفاع از پایان نامه
فرم امتیاز دهی به فعالیت پژوهشی اساتید
فرم پیشنهاد کارگاه

شیوه نامه نگارش پایان نامه

در نظام های آموزشی و پژوهشی دوره تحصیلات تکمیلی پایان نامه به عنوان بخشی از فعالیت های لازم برای دریافت درجه در رشته و مقطع تحصیلی مربوطه است و باید به طور منطقی و علمی نوشته شود. از آنجایی که دانشجویان این دوره اغلب برای نخستین بار و به صورت رسمی زیر نظر استادان خود به پژوهش علمی مبادرت می ورزند، بنابراین تهیه دستورالعمل، دستیابی به الگویی جامع، و یکنواخت نمودن چارچوب تدوین نسخ مکتوب پایان نامه های دانشجویی در هر یک از مقاطع تحصیلات تکمیلی اعم از دوره های کارشناسی ارشد و دکتری ضروری می باشد. شیوه نامه حاضر بدین منظور تنظیم شده و لازم است دانشجویان گرامی در تدوین نهایی پژوهش خویش همه نکات و اصول این شیوه نامه را به جز مواردی که اختیاری اعلام شده است ، رعایت کنند.

نشست ها، همایش ها، جلسات دفاع

انتخاب پژوهشگر برتر (ویژه دانشجویان)

به منظور شناسایی دانشجویان فعال در عرصه پژوهش و تشویق پژوهشگران جوان؛ معاونت  پژوهشی و فنّاوری با همکاری دانشکده ها هر سال اقدام به انتخاب دانشجویان پژوهشگر شایسته تقدیر، نمونه و برتر در مقطع کارشناسی ارشد می نماید.

شیوه نامه دوفصلنامه رهیافت‌های مطالعات اهل بیت علیهم السلام

اساس مباحث دو فصلنامه رهیافت‌های مطالعات اهل بیت (ع) با محور اهل بیت (علیهم السلام) در قالب موضوعاتی چون مباحث سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، تاریخی، فقهی، حقوقی، کلامی، ادبی، عرفانی اهل بیت (ع) خواهد بود.

شیوه‌ نامه انتخاب پژوهشگر برتر (ویژه اعضای هیات علمی)

هفته ملی پژوهش و فناوری فرصت مناسبی را برای توجه و تمرکز روی ابعاد مختلف امر پژوهش و فناوری فراهم می آورد تا ضمن اطلاع از روند و وضعیت موجود  بتوان برای آینده برنامه ریزی و اقدامات بهتری را دنبال نمود. انتخاب و معرفی برگزیدگان حوزه پژوهش و فناوری و تجلیل از آنها از مهمترین برنامه های هفته مذکور به شمار می آید. در همین راستا، شیوه نامه حاضر به منظور شناسایی و معرفی پژوهشگران و فناوران برتر دانشگاه در زمینه های تخصصی، تشویق، تقویت و ایجاد انگیزه در اعضای محترم هیأت علمی و فراهم سازی زمینه ارتقای حوزه پژوهش و فناوری دانشگاه تهیه گردیده است.